• Reservedeler til Hvitevarer  Reservedele til Hvidevarer og Elværktøj  Reservdelar till Vitvaror

Nilfisk støvsugerposer, SA257-MW

NOK 85,00
  På lager
   Leveringstid: 2-4 arbeidsdager
  Frakt: NOK 95,00
  Returret: 30 dager
  Vi tar vare på mva og toll

Varekode: 710102

SA257-MW, Nilfisk



Indeholder: 4 poser + 1 motorfilter

Passer i mange Nilfisk støvsugere

«Klik på Info for modeller»

SA257-MW, Nilfisk



Indeholder: 4 poser + 1 motorfilter

Passer i følgende modeller:

A100
ACTION+PARQUET
ActionA100
ActionA200
ActionA300
ActionA400
ActionplusAU/NZ
ActionplusPETPACK
AstralGM160/Shuttle
AstralGM170/Comet

BravoParquet/HE/PET
BRAVOSPECIAL
BubblesGM50
BubblesGM55

C10
C110
C120
C15
C18
C20
C210
C218
C220
C50
COMPACT...
COMPACTC10
CompactC10...20
COMPACTC110
CompactC110...120
COMPACTC120
COMPACTC15
COMPACTC20
CompactC210
CompactC218
CompactC220
CompactC230
COUPE
COUPE NEO
COUPE PARKET
COUPE SPECIAL
CoupéNéo
CoupéParquet
CoupéSpécial
CoupéXtra

FORCE 66

GM 60
GM 65
GM100
GM150
GO
GO/GO+GM50,60,62,65

NILFISK ALTO FORCE 122
NILFISK ALTO FORCE 144

Original22300500
Original22356800
Original22380900
Original22380901
Original22422400
Original30050002
Original78600900
Original78602600
Original82215200

    Brøndum Elektro - Tagtækkervej 21 - 8800 Viborg - NO Org nr 912587193 DK CVR 1362 1888 - Tlf +45 86 61 36 22 - Fax +45 86 61 36 82 - Mail salg@broendum-elektro.dk - Vilkår